Net Iptv Kurulum Bilgileri

TV nize ait olan uygulama merkezi bölümünden

Net IPTV uygulamasını bulun ve indirin. (Uygulama 7 Gün kullanımdan sonra ekstra ücret talep edecektir. Ücretsiz uygulamaları tavsiye ederiz.)

Uygulamayı çalıştırınız.

Ekranın sol tarafında gördüğünüz yükleme mac adresini lütfen not ediniz.

Aşağıdaki görselde yer alan sayfaya https://netiptv.eu/upload linkinden bilgisayar yada mobil cihazınızın internet tarayıcısı ile giriş yapınız.

Görselde işaretli olan bölümleri dikkate alarak ilerleyiniz. Daha önce not ettiğiniz yükleme mac adresinizi

1 numaralı bölüme girerek "Add list" butonu ile ilerleyiniz.

 

Görselde 1 numara ile işaretlenmiş olan bölüme, tarafınıza üyelik satın aldığınızda teslim edilmiş olan ve en üstte yer alan m3u plus bağlantı linkini ekleyerek

"Add All List" butonuna basınız. TV nizde yer alan uygulamayı tamamen kapatıp, tekrar çalıştırdığınızda yayın gelecektir.

İyi Seyirler dileriz.

 

NOT : Net iptv uygulaması, Android olmayan işletim sistemli televizyonların çoğunda bulunan 7 gün ücretsiz deneme süresi ile hizmeti başlatan ücretle çalışan bir uygulamadır. Kaliteli bir arayüzü olmasına ve çok tercih edilmesine rağmen, görüntü optimizasyonunda teknik problemleri olan bir uygulamadır. Yine de tv nizde farklı uygulamalar yer almıyorsa kullanılması uygundur. Uygulamanın Kurulum aşamalarını resimli olarak aktardık. İyi seyirler dileriz.