Duplex Play Uygulaması Kurulumu

 TV nize ait olan uygulama merkezi bölümünden

Duplex Play uygulamasını bulun ve indirin. (Uygulama 7 Gün kullanımdan sonra ekstra ücret talep edecektir. Ücretsiz uygulamaları tavsiye ederiz)

Uygulamayı çalıştırınız.

Ekranda "Device id" ve "Device Key" numaralarını göreceksiniz lütfen bu bilgiyi not ediniz.

Aşağıdaki görselde yer alan sayfaya https://edit.duplexplay.com/ linkinden bilgisayar yada mobil

cihazınızın internet tarayıcısı ile giriş yapınız ve daha önce not ettiğiniz "Device id" ve "Device key" numaralarını giriniz. "Manage Device" butonuna basınız.

Sol tarafta yer alan "Add Playlist" butonuna basınız.

 

Playlist Name : Santral iptv

Playlist URL : _(Tarafınıza teslim ettiğimiz M3U_Plus Linki)_

ardından "save" butonuna basınız.

 

Şimdi smart tv niz üzerinde uygulamayı kapatıp tekrar açınız, "Santral iptv" isimli buton üzerinden yayına giriş yapabilirsiniz.

NOT : Duplex Play uygulaması, Android ve android olmayan işletim sistemli televizyonların çoğunda bulunan 14 gün ücretsiz deneme süresi ile hizmeti başlatan ücretle çalışan bir uygulamadır. Profesyonel ve kaliteli aynı zamanda altyazı ve ses seçenekleri arasında kolayca geçiş yapabildiğiniz, görüntü optimizasyonunda başarılı ve stabil bir uygulamadır. Ancak uygulama şuanda sadece, geçmiş yıllarda uygulamayı satın almış olan kullanıcılara hizmet vermektedir. Yeni bir aktivasyon yapabilmek için elinizde "gift code" bulunması gereken bir durumdadır. Bu kodun satışını firmamız yapmamaktadır, ayrıca nereden tedarik edileceği hakkında tavsiye vermemektedir. Uygulamanın Kurulum aşamalarını resimli olarak aktardık. İyi seyirler dileriz.

Makale Detayları

Makale Kodu :
7
Kategori:
Oylama :

Benzer Makaleler